Wybielanie zębów


Zapraszamy do kontaktu z gabinetem stomatologicznym Samed

 

Białe i piękne zęby dodają nam uroku i pewności siebie, a na pewno poprawiają nasze samopoczucie. Mając ładne zęby częściej się uśmiechamy, a dzięki temu jesteśmy lepiej odbierani przez otoczenie i łatwiej nawiązujemy kontakty. Estetyczne uzębienie wpływa również na kontakty biznesowe – istnieje większe prawdopodobieństwo, że podpiszemy umowę współpracy wtedy, kiedy będziemy ładnie się prezentować, a nasz uśmiech olśni rozmówcę – dlatego tak istotne jest, abyśmy mieli zdrowe, a przy tym estetyczne zęby. Sami wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie, a te może dopełnić wybielanie zębów. W Poznaniu na Grunwaldzie mieści się Samed – profesjonalna poradnia dentystyczna oferująca tę usługę pod okiem wyspecjalizowanego w tym kierunku stomatologa. U nas możesz sprawić, że Twój uśmiech będzie jeszcze piękniejszy, a przy tym zdrowy – przed wykonaniem zabiegu wszystkie zęby powinny być wyleczone, a my mobilizujemy Pacjenta do tego, aby był właściwie przygotowany. Zanim podejmiemy się wybielania zębów w Poznaniu na Grunwaldzie, dbamy o to, aby Pacjent spełniał wszystkie wymagania dopuszczające go do zabiegu. Liczy się dla nas jego pełne bezpieczeństwo, dlatego informujemy o wszystkich krokach, które musi dokonać.

Bezpiecznie, bezboleśnie, szybko

Samed proponuje Wam bezpieczne i bezbolesne wybielanie zębów, oczywiście pod opieką doświadczonego dentysty. Samodzielne stosowanie środków, które mają temu służyć, może przynieść niepożądane efekty w postaci niejednolitego, czy też nadmiernego wybielenia (często występują białe plamy). To wszystko może doprowadzić do bardzo dużej nadwrażliwości! Nie tylko okaże się, że nie uzyskaliśmy pożądanego efektu, ale dodatkowo zniszczymy uzębienie, narażając je na kolejne zniszczenia. Dlatego tak ważne jest, aby wybielania zębów podjął się profesjonalista z poradni Samed. Nasi stomatolodzy wiedzą, jak traktować Pacjenta oraz zadbać o jego bezpieczeństwo. To sprawia, że znajdujemy się w czołówce, jeśli chodzi o wybielanie zębów w Poznaniu na Grunwaldzie.

Skuteczne wybielanie zębów w Poznaniu na Grumwaldzie

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiedni sposób działania, uważając na charakter uzębienia i jego naturalną wrażliwość – to wszystko powoduje, że wybielanie zębów w Poznaniu na Grunwaldzie jest skuteczne, a przy tym nie zagraża zdrowiu. To bezbolesny zabieg, który wykonuje się szybko i bezproblemowo, a efektami możesz cieszyć się niemal od razu. Dzięki naszemu zaangażowaniu Twoje uzębienie będzie zachwycać nie tylko innych, ale również Ciebie. Mając piękny uśmiech, z pewnością będziesz czuć się pewniej oraz atrakcyjniej.

Przeciwwskazania do zabiegu

Warto jednak zapytać: Czy są przeciwwskazania? Odpowiedź brzmi: Tak. Z takiego zabiegu powinny zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące, chorzy na epilepsję oraz chorobę Parkinsona. Przeciwwskazane jest także u osób z bardzo dużą nadwrażliwością i pacjentów, którzy nie ukończyli 16 roku życia, gdyż rozwój ich zębów nie dobiegł jeszcze końca. Należy też pamiętać o tym, że do wybielania zębów powinniśmy się odpowiednio przygotować. Trzeba dokładnie usunąć osad i kamień. Następnie zbadać szczelność wypełnień, a w razie jej braku zabezpieczyć ząb oraz dokończyć wcześniej zaczęte jakiekolwiek leczenie kanałowe lub zlikwidować stan zapalny dziąseł. Dopiero po wyleczeniu wszystkich zębów, możemy podjąć się ich wybielania w poradni dentystycznej Samed.